O nas

PULS TRI TEAM

PULS TRI TEAM powstało z połączenia pasji do sportu i chęci rywalizacji w gronie przyjaciół.
Chęć sięgania po to, co pozornie niemożliwe, ogromna determinacja i wiara w to, że pokonywanie własnych słabosci prowadzi do sukcesu, sprawiła, że na dzień dzisiejszynasza drużyna to kilkanaście pozytywnie zakręconych osób, które pod okiem trenerów i fizjoterapeutów, w przyjacielskiej, rodzinnej atmosferze i przy wsparciu wspaniałych kibiców, spełniaj swoje sportowe marzenia, sięgając po kolejne starty w zawodach triathlonowych, biegach ulicnych i trailowych, zawodach swimrun, wyścigach rowerowych i zawodach pływackich.

Dzięki odpowiednio dobranej kadrze trenerskiej i opiece fizjoterapeutycznej, w sposób profesjonalny i indywidualny podchodzimy do każdego z zawodników.

Treningi w PULS TRI TEAM to indywidualnie dopracowane plany treningowe, bazujące na szczegółowym wywiadzie, konsultacjach z fizjoterapeutą, i dopasowaniu celów treningowych do możliwości zawodnika.

Startujemy na wszystkich dystansach zawodów triathlonowych w Polsce i za granicą.
Przygotowujemy zawodników w róznym wieku, osoby, które zaczynają swoją przygodę z triathlonem, jak również te, które mają w tej dziecinie już spore doświadczenie.
Startujemy w biegach na różnych dystansach, w tym maratonach i półómaratonach, oraz wyścigach kolarskich, takich jak chociażby Tour DE Pologne Amatorów lub Gran Fondo Gdynia.

ŁACZY NAS PASJA! – Zapraszamy.
Zajęcia

Nagrody

Instruktorzy

Puls TRI Team


Nasze Motto

Łączy nas pasja !

Świetna atmosfera, profesjonalna kadra służąca pomocą. Byłam w wielu siłowniach ale ta będzie moim numerem jeden!